KLAUZULA INFORMACYJNA

REKRUTACJA 2021/2022

ETAP I- Dla Rodziców dzieci uczęszczających do placówki obecnie -wypełnienie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022 . Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego można będzie składać w dniach 18-25 marca 2021 r.

Pobierz tutaj-Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym  w roku 2021/2022

ETAP II-Dla Rodziców nowych dzieci będzie trwał od 1 do 16 kwietnia 2021r. do godz. 15.00. Adres strony internetowej dla rodziców: https://lodz.formico.pl

Rekrutacja do przedszkoli miejskich na rok szkolny 2021/2022 ODBYWA SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ SYSTEMU ELEKTRONICZNEGO

• 1 KWIETNIA 2021 r. O GODZ. 08:00  zostanie uruchomiona strona internetowa, na której zamieszczony będzie: informator zawierający oferty przedszkoli miejskich prowadzonych przez miasto Łódź, wniosek o przyjęcie kandydata do przedszkola miejskiego prowadzonego przez miasto Łódź, instrukcja wypełnienia wniosku w formie elektronicznej. Strona będzie aktywna  DO 16 KWIETNIA 2021 r. DO GODZ. 15:00.

Adres strony internetowej dla rodziców: https://lodz.formico.pl

• 7 MAJA 2021 r. O GODZ. 15:00 komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie listy uszeregowanej alfabetycznie kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. Listy umieszczone zostaną w siedzibie danej placówki. Informację o zakwalifikowaniu /niezakwalifikowaniu kandydata  do danej placówki rodzice/ prawni opiekunowie mogą sprawdzić logując się na swoje konto w systemie elektronicznej rekrutacji.
  • Rodzice / prawni opiekunowie kandydatów zakwalifikowanych w terminie OD 10 MAJA OD GODZ. 8:00 DO 12 MAJA 2021 r. DO GODZ. 15:00 zobowiązani są, do złożenia potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola miejskiego, do którego kandydat został zakwalifikowany.

Rodzice/prawni opiekunowie po otrzymaniu wyników rekrutacji o zakwalifikowaniu kandydata do danego przedszkola zobowiązani są zalogować się na swoje konto w systemie rekrutacji i elektronicznie potwierdzić wolę przyjęcia. Niepotwierdzenie w terminie woli przyjęcia będzie traktowane jako rezygnacja z przyjęcia kandydata do danej placówki.

• 21 MAJA 2021 r. O GODZ. 15:00 komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych oraz informację o liczbie wolnych miejsc lub ich braku.

Dokumenty z informacjami o rekrutacji:

REKRUTACJA 2020/2021