Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupa II

Nauczyciele:

mgr Ewa Majak
mgr Irmina Angełowa-Rosowska 

Konsultacje:

  • pani Ewa  - wtorek  w godz.9:30 -10:00     oraz     - czwartek 9:00 - 9:30
  • pani Irmina - poniedziałek 14:00 - 15:00  

 


Planujemy w lutym: 

1. Karnawał - zapoznanie dzieci z historią powstania okresu karnawałowego oraz zwyczajami związanymi z karnawałem w wybranych państwach Europy.Praca z mapą Europy. Rozwijanie słuchu fonematycznego, wzbogacanie słownictwa dziecka, poszerzanie wiedzy z różnych dziedzinpoprzez zabawy dydaktyczny.

2. Rozwijanie umiejętności przeliczania na konkretach, dokonywanie sekwencji, tworzenie zbiorów.

3. Rozwijanie kreatywności, zdolności manualnych oraz wyrabianie mięśni dłoni poprzez wykonanie różnego typu prac plastycznych.

4. Walentynki – zapoznanie dzieci z historią obchodzenia ,,Dnia św. Walentego’’ rozwijanie umiejętności okazywania uczuć innym osobom ( kolegom, koleżankom, rodzicom i bliskim).

5. „Stary zawód, nowy zawód” - zapoznanie z zawodami dawnymi i współczesnymi z wykorzystaniem ilustracji, akcesoria potrzebne do wykonywania danego zawodu. Rozwijanie pamięci wzrokowej poprzez zabawę memory.

6. Zapoznanie z piosenką „Mogę wszystko” – zabawa przy piosence z wykorzystaniem instrumentów muzycznych, mająca na celu rozwijanie poczucia rytmu. Rozwijanie umiejętności dzielenia wyrazów na sylaby oraz ćwiczenie słuchu fonematycznego poprzez dzielenie wyrazów na głoski.

7. „Zgadnij co to za zawód” – rozwijanie umiejętności logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie zagadek. Rozwijanie spostrzegawczości poprzez układanie puzzli.

8. Realizacja planu rocznego – zapoznanie dzieci z podstawowymi informacjami nt. wybranego państwa europejskiego: Bułgaria ( miejsce na mapie Europy, symbole narodowe, krajobrazy, kuchnia bułgarska, zwyczaj witania wiosny).

 

Wydarzenia:

 

16 luty (piątek) – spotkanie z autorką książek dla dzieci o tematyce ekologicznej. Koszt: 12zł.

23 luty (piątek) – zajęcia z kodowania. Koszt: 17zł.