Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Udział w konkursach

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 220 w Łodzi wykazują uzdolnienia artystyczne. Chętnie wykonują prace plastyczne i tym chętniej biorą udział w konkursach plastycznych. Rozwijając uzdolnienia dzieci wychodzimy im naprzeciw, w związku z czym nasze przedszkole uczestniczy w konkursach, które dają możliwość zaprezentowania efektów artystycznych prób naszych milusińskich. W roku szkolnym 2020/21 uczestniczyliśmy w następujących konkursach:

 • Warsztaty ekologiczne prowadzone przez MPO – Łódź sp. z o.o. (wrzesień 2020)
 • Konkurs plastyczny dla przedszkoli „Życie i praca na wsi” zorganizowany przez Główny Urząd Statystyczny (październik 2020)
 • XX Ogólnopolski Festiwal Sztuki Małego Dziecka „Łódź” (październik 2020)
 • Ogólnołódzki konkurs plastyczny „Jesień w oczach dziecka” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 76 w Łodzi (listopad 2020)
 • Konkurs „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 159 w Łodzi (grudzień 2020)
 • XV edycja ogólnopolskiej akcji ekologicznej „Ekophone” (grudzień 2020)
 • Konkurs plastyczny „Moja Babcia i Mój Dziadek to kochani są dziadkowie” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 174 w Łodzi (styczeń 2021)
 • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Serduszko puka w rytmie cza cza” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 174 w Łodzi (luty 2021)
 • Konkurs Plastyczny „Zdrowie mój przyjaciel - powietrze musi być czyste - to oczywiste” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 34 w Łodzi (luty 2021)
 • Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 122 w Łodzi (marzec 2021)
 • Konkurs plastyczny "Ekologiczne drzewo" zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 120 w Łodzi (marzec 2021)

Justyna Warzocha