Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Udział w konkursach

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 220 w Łodzi wykazują uzdolnienia artystyczne. Chętnie wykonują prace plastyczne i tym chętniej biorą udział w konkursach plastycznych. Rozwijając uzdolnienia dzieci wychodzimy im naprzeciw, w związku z czym nasze przedszkole uczestniczy w konkursach, które dają możliwość zaprezentowania efektów artystycznych prób naszych milusińskich. W roku szkolnym 2020/21 uczestniczyliśmy w następujących konkursach:

 • Warsztaty ekologiczne prowadzone przez MPO – Łódź sp. z o.o. (wrzesień 2020)
 • Konkurs plastyczny dla przedszkoli „Życie i praca na wsi” zorganizowany przez Główny Urząd Statystyczny (październik 2020)
 • XX Ogólnopolski Festiwal Sztuki Małego Dziecka „Łódź” (październik 2020)
 • Ogólnołódzki konkurs plastyczny „Jesień w oczach dziecka” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 76 w Łodzi (listopad 2020)
 • Konkurs „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 159 w Łodzi (grudzień 2020)
 • XV edycja ogólnopolskiej akcji ekologicznej „Ekophone” (grudzień 2020)
 • Konkurs plastyczny „Moja Babcia i Mój Dziadek to kochani są dziadkowie” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 174 w Łodzi (styczeń 2021)
 • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Serduszko puka w rytmie cza cza” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 174 w Łodzi (luty 2021)
 • Konkurs Plastyczny „Zdrowie mój przyjaciel - powietrze musi być czyste - to oczywiste” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 34 w Łodzi (luty 2021)
 • Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna” zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 122 w Łodzi (marzec 2021)
 • Konkurs plastyczny "Ekologiczne drzewo" zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 120 w Łodzi (marzec 2021)

Justyna Warzocha